Mobil Uygulama

Dünyamızı daha üretken hale getirme misyonumuz ile verimliliğinizi artırmaya yönelik birçok dijital ve teknolojik uygulamayı hizmetinize sunuyoruz. Çözüm ortağı olmanın gururunu ve sorumluluğunu taşıdığımız müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda hep daha iyi ve kaliteli hizmet sağlayabilmek için sürekli çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin 2 yıldır mutlulukla kullandığı Linde Gaz Market artık mobil uygulama olarak karşınızda!


Kullanıcı dostu tasarımı ve işinizi her ortamda kolaylaştırmak üzere tasarlanmış menüleri ile alıştığınız Linde kalitesi artık size daha da yakın. Mobil uygulamamız ile; geçmiş siparişlerinizi hızlıca tekrarlayabilir, hızlı ödeme seçeneği ile bakiyenizi öğrenebilir ve ödeyebilir, yeni eklenen QR kod okutarak sipariş verme özelliği ile tüplerimizin üzerindeki ya da broşürlerimizde yer alan QR kodlar üzerinden hızlıca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca favori ürünlerinizi listeye ekleyerek, sadece 2 tık ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

İşletim sisteminize uygun uygulamayı indirmek için;

 

Linde müşterisi olmak için Kayıt Formumuzu doldurabilir ya da +90 850 399 29 30 no'lu telefonumuzdan haftaiçi 08:00 - 17:30 arası bizlere ulaşabilirsiniz.