Teslimat

Emniyet birinci önceliğimizdir;

Operasyonlardaki tüm araçlarımız ADR belgesi sahibidir.

Tüm Linde sürücüleri; SRC 5, Psikoteknik, Sağlık Raporu, Vinç Kullanma Belgesi (Tüplü grup için) sahibidirler.

Tüm Linde sürücüleri “Kişisel Koruyucu Donanım”(ayakkabı, iş kıyafeti, Eldiven, Baret, Siperlik vb.) sahibidirler.

Tüm Linde sürücüleri karayollarının belirlemiş olduğu Tehlikeli Madde Taşımacılığı sürüş kurallarına (hız limitleri, emniyet kemeri, çalışma ve sürüş süreleri vb.) uygun sürüş yapmaktadır.


Teslimat Hakkında Önemli Bilgiler 

İş günü içerisinde saat 16:00’a kadar vereceğiniz siparişler izleyen işgününde ve mesai saatleri içerisinde yapılacak sevkiyat programına alınır.

Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde, özel durumlar hariç, sevkiyat yapılamamaktadır. Siparişlerin aynı gün veya mesai saatleri dışında ya da hafta sonu teslim edilmesi talep edildiği takdirde anlaşılan hizmet bedelinden farklı ücret uygulanabilir.  

Linde dağıtım görevlisi tüpleri araçtan indirerek risk analizi sonrasında müşteri ile antant kalınan noktada teslim eder ve teslim alır. Linde, tüplerin tesisata bağlanması ile yükümlü değildir.

Linde tüplerini, Linde tesislerinden veya bayilerinden kendi teslim almak isteyen müşterilerimiz risklerin kendisine ait olduğunu, yükün güvenli bir biçimde nakliyesi ve muamele edilmesinden, sürücünün gazın tehlikelerine karşı eğitilmesinden ve Karayolları Düzenlemelerinde yer alan Tehlikeli Maddelerin Taşınması da dahil olmak üzere tüm ilgili mevzuata uyumdan kendisinin sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder.